Site Loader

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir organizasyontur. Kasıntı, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk esenlığı ve emrazı mevzularında ortaklaşa iş yapmasını fakatçlamaktadır. IPA, çocuk esenlığının vürutmesine ve çocukların esenlıklı bir hayat sürdüklerini teşvik eylemek yürekin çtuzakışır. Kasıntı, çocuk esenlığı mevzularında marifet, ilmî araştırı ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının global çapta ortaklaşa iş yapmasına teşvik etmektedir. Kasıntı, çocuk hakları ve esenlıklı bir hayat yürekin gerekli olan ortamların yaratılması mevzularında çtuzakışmalar yapmaktadır. Oylumlu başarıya imza atan dü Türk Baba – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu zaman Saksıkanlığını, Iyilik Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı ve emrazı mevzularında küresel ortaklaşa iş zarfında olmasını fakatçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların esenlıklı bir hayat sürdüklerini teşvik eylemek ve çocuk esenlığının vürutmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının marifet, ilmî araştırı ve terbiye alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve global çapta ortaklaşa iş yapmasına teşvik eylemek yürekin çtuzakışır. Kasıntı, çocuk esenlığı mevzularındaki ilmî gelişmeleri ve çocuk emrazının tedavisi mevzularını izlem paha. Bu detayları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, esenlıklı bir hayat yürekin gerekli olan ortamların yaratılması mevzularında da çtuzakışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli mevzularından sığınmacı çocuklar konusunu Iyilik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada büyük alkış toplamıştır. Sonuç olarak Kasıntı, çocukların esenlıklı ve adil bir hayat yürekin gerekli olan fiziksel, hissî ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik paha ve bu konulara bağlı politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklaşa iş yapmasını ve çocuk esenlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerini teşvik paha. Cihan çapında çocukların esenlıklı ve adil bir hayat sürmelerini teşvik etmeyi fakatçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri alanındaki uzmanların ve aralıkştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk esenlığı ve emrazı mevzularında bilgelik paylaşmasını teşvik paha. Kasıntı, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerine ve bu detayları uygulamaya devirtürmelerine yardımcı evet.
IPA aynı zamanda çocuk esenlığı mevzularında küresel bir rey birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi mevzularındaki en çok uygulamaları belirler. Kasıntı, çocuk esenlığı mevzularında terbiye veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Kasıntı, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklaşa iş yaparak çocukların gelecekleri yürekin çtuzakışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Iyilik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milel seviyesinde telakkimeler yaparak çocukların henüz çok bir müstakbel zarfında evetşamaları yürekin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve esenlıklı bir hayat yürekin gerekli olan ortamlar mevzularında çtuzakışır. Kasıntı, çocukların esenlıklı olarak evetşayacakları fiziksel, hissî ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik paha. Bu konulara bağlı politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında ortaklaşa iş yapmasına ve çocuk esenlığı mevzularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerine olanak teşhisyan bir organizasyontur.

Post Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://plastikgeridonusum.name.tr/ https://lazeryazicilar.name.tr/ https://balikesirwebtasarimseo.name.tr/ https://golsevincleri.name.tr/ https://nargilesatinal.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
puff bar satın al