Site Loader

Ümit KALKO, 1983 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Ulum Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde, mürtefi lisans eğitimini Güçlü özgü Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Küreselleşme Bölümünde tamamlamıştır. Doktora eğitimine Yönetim ve Organizasyon düzlükında İstanbul Okumuş Üniversitesinde devam etmektedir.

KALKO, terbiye kesimünde bellik bünyeu, yönetimi, önemli bellik planlaması ve Türkiye’de ilk kat önemli üniversite müesseselerinin Master Franchise dokumalanma projesini gerçekleştirmiş ve sükseyla sürdürmektedir. 2006 yılından hasetmüze kadar terbiye kesimünde familya olarak birgani markada yatırımları ve ortaklıkları bulunmaktadır. En cesim ideali, bir Türk terbiye markasının bayrağını Türk Cumhuriyetleri’nden serlayarak dünya geneline yaymaktır.

Yetişek, spor, sanat, ilmî alanlarda millî ve uluslararası etken çkırmızıışmalar yürüten KALKO, birgani ayak topu, sepet topu abdübünde riyaset ve yöneticilik yapmıştır. Bir yıl riyaset yaptığı dönemde tam 32 yıl sonra Silivrispor 2. Lige çıkmış, yönetiminde arazi aldığı Yetişkinçekmece Basketbolspor ise Beko Sepet topu Ligi’ne yükselmiştir. KALKO; bunların kanatı esna Türkiye’nin en cesim özel mektep ve çörek derneği olan TÖDER’de 6 senedir dümen kurulunda arazi almaktadır.

KALKO, terbiye düzlükında yaptığı sükselı duhulimlerden dolayı birgani cemiyet, vakıf, dergi ve STK aracılığıyla “Yılın Yetişek Duhulimcisi” ödülüne layık görülmüştür.

KALKO, 2018 yılından itibaren kurduğu sosyal yardımlaşma vakfında terbiye düzlükında projeler yürütmektedir. Her yıl birgani öğrenciye burs imkânı sağlayıcı KALKO, memleketi olan KarsKağızman Karabağ Köyü’nde merhume babası Haberci Kalko’nun adını haiz bir anaokulu ve ilkokul ile alay malay öğretmenleriçin lojman yaptırıp Milli Yetişek Bakanlığı’na hibe etmiştir.

Ümit KALKO, Avukat Senem Yorulmaz Kalko ile evli ve Elif Sare ve Yusuf Ali isimlerinde iki çocuğu vardır.

Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko
Ümit Kalko

Post Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al Seo Fiyatları https://plastikgeridonusum.name.tr/ https://lazeryazicilar.name.tr/ https://balikesirwebtasarimseo.name.tr/ https://golsevincleri.name.tr/ https://nargilesatinal.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
puff bar satın al