Site Loader

Chat, Türkçesiyle “Sohbet” mazmunına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca haber aktarımı derunin bileğil, aynı zamanda zevk derunin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir suni ad kullanarak (nickname) hasbihâl yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanımadığınız kazara biriyle kuruluşlabildiği üzere üste tanıdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanıdığınız yahut tanımadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve hasbihâl etme amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoğu kez programlama dilleri kullanılarak yahut müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş gitmek derunin yalnızca nickname (suni ad) cızıktırmak yerinde olurken bazılarındaysa sohbete esaslamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları ortada pop olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine esaslıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program meyan yüzünü kullanarak yalnızca ovalı, ovalı ve tayflü, ünlü ve tayflü üzere tercihe bandajlı olarak hasbihâl etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı kısaca süre önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli müdrike mesajlaşma nominalmıdır. Bir başka pop chat program olan ve internetin söylence nominalmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Post Author: admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://plastikgeridonusum.name.tr/ https://lazeryazicilar.name.tr/ https://balikesirwebtasarimseo.name.tr/ https://golsevincleri.name.tr/ https://nargilesatinal.name.tr/ Heets Satın Al
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
puff bar satın al